İş Başvurusu

Web sitemizdeki iş başvuru linkimiz yapım aşamasında olduğu için geçici bir süreliğine iş başvurularınızı yandaki pdf dosyasında yer alan ORS İş Başvuru Formumuzun çıktısını doldurarak ıslak imzalı bir şekilde posta/kargo yoluyla veya tarayarak e-posta ile ulaştırmanız halinde aday veri havuzumuza başvuru kaydınız yapılacaktır. Başvuru yapmak için fabrikamıza gelmenize gerek yoktur. Bu şekilde başvuru yapabilirsiniz.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereği size (veri sahibine) o anda aydınlatma yapamadığımız için elden (bir başkası aracılığı ile) ya da e-posta yoluyla bize ulaştırılan farklı formatlardaki ve imzasız iş başvurularını kabul etmemiz mümkün değildir.

ORS İş Başvuru Formu dışındaki iş başvurunuzun değerlendirilmeye alınmadan tarafımızdan silineceğinin/imha edileceğinin bilinmesini rica ederiz.

ORS’ye iş başvurusu yapma isteğinizden dolayı size teşekkür ederiz.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
- Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Çalışan Adayı Aydınlatma Metnini okuyarak adınızı soyadınızı yazıp tarih atarak imzalayınız.
- Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Açık Rıza Beyanınızı belirterek adınızı soyadınızı yazıp tarih atarak imzalayınız.
- Engelli Başvurusu Açık Rıza Beyanınızı belirterek adınızı soyadınızı yazıp tarih atarak imzalayınız (Engel durumunuz var ise).
- Referans Açık Rıza Beyanınızı belirterek adınızı soyadınızı yazıp tarih atarak imzalayınız.
- ORS İş Başvuru Formunun en son sayfasında yer alan Taahhütnameyi okuyarak adınızı soyadınızı yazıp tarih atarak imzalayınız.
- İş Başvuru Formunun sayfalarını arkalı önlü çıktı alıp birleştirerek gönderiniz.