Staj Başvuru Sonuçları

2019 Yaz Dönemi'nde Fabrikamızda Üniversite Stajı Yapmaya Hak Kazanan Öğrenciler:
1) Ankara’dan gelen stajyer öğrenciler kendi imkânları ile fabrikaya gelecektir.
2) Başvurusu kabul edilen öğrencilerin staj gruplarının oluşturabilmesi için aşağıda belirtilen staj gruplarına uygun olarak, staj başlangıç ve bitiş tarihlerini 06.05.2019 mesai bitimine kadar, aşağıdaki formata uygun olarak insankaynaklari@ors.com.tr adresine e-mail ile iletmeleri gerekmektedir.

ADI SOYADI OKULU BÖLÜMÜ STAJ BAŞLANGIÇ TARİHİ STAJ BİTİŞ TARİHİ STAJ GRUBU İŞ GÜNÜ CEP TELEFONU
               


3) Staj grupları en fazla 25 kişiliktir. 15 kişiyi geçmeyen gruplardaki öğrenciler bilgilendirilerek diğer gruplara dağıtılacaktır.
4) Okul tarafından tarafımızca imzalanmak üzere verilen belgeler, her haftanın Çarşamba-Perşembe günlerinde, saat 13:30’ dan sonra imzalanacaktır. Öğrencilerin belirtilen saat ve günlere uygun olarak fabrikaya gelmelerini rica ederiz. Belgelerin tarafımızca son imzalanma tarihi 31.05.2019'dur.
5) Okulu tarafından sigortası yaptırılmayan öğrencilerin (zorunlu olmayan) stajları kabul edilmeyecektir.

Staj Grupları:
10.06.2019 (1.Grup)
17.06.2019 (2.Grup)
24.06.2019 (3.Grup)
01.07.2019 (4.Grup)
08.07.2019 (5.Grup) (KONTENJAN DOLMUŞTUR)
19.08.2019 (6.Grup) (KONTENJAN DOLMUŞTUR)
26.08.2019 (7.Grup)

Başvurusu Kabul Edilen Öğrencilerden İstenecek Belgeler:
• Öğretim kurumu tarafından yapılan sigorta giriş bildirgesi
• Öğrenim görülen yerden/Okulunuzun web sayfasından alınacak Staj Sicil Fişi (Staj Değerlendirme Formu)
• Öğrenim görülen yerden alınacak resmi staj yapabilir belgesi
• 1 adet T.C. kimlik numarası yazılı nüfus cüzdan fotokopisi
• 2 adet fotoğraf
• 1 adet ikametgah belgesi (e-Devlet, muhtarlık)
Yukarıda belirtilen belgeler staja başlanacağı güngetirilecektir.

NO ADI SOYADI OKUL BÖLÜM
1 Abdullah Kızıl Trakya Üniversitesi İşletme Bilgi Yönetimi
2 Adem Ayar Düzce Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği
3 Ahmet Öztürk Abant İzzet Baysal Üniversitesi Makine Mühendisliği
4 Ahmet Safa Koçyiğit Süleyman Demirel Üniversitesi Lojistik
5 Ahmet Selim Uzunbaş Başkent Üniversitesi Uluslararası Ticaret Ve Lojistik
6 Akın Yüksel Ordu Üniversitesi Teknik Bilimler MYO Makine
7 Ali İşeri Fırat Üniversitesi Makine Mühendisliği
8 Ali Özalp Orta Doğu Teknik Üniversitesi Metalurji Ve Malzeme Mühendisliği
9 Alp Eren Konuk Kocaeli Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği
10 Anıl Kayıkcı Selçuk Üniversitesi Makine Mühendisliği
11 Anıl Talan Konya Teknik Üniversitesi Elektrik
12 Asil Berke Güneri Kırıkkale Üniversitesi Makine Mühendisliği
13 Ayşenur Yılmaz İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Malzeme Bilimi Ve Mühendisliği
14 Baran Uzuner Süleyman Demirel Üniversitesi Makine Mühendisliği
15 Berfin Nur Konuk Yozgat Bozok Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
16 Beril Koçak Konya Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği
17 Berk Ege Aksu Atılım Üniversitesi Makine Mühendisliği
18 Berkay Okan Başkent Üniversitesi Makine Mühendisliği
19 Berkcan Subaşı Karabük Üniversitesi Makine Mühendisliği
20 Bilal Teke Konya Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği
21 Börühan Şimşek Dokuz Eylül Üniversitesi Makine
22 Buğra Burak Haşimoğlu Karabük Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği
23 Burak Bayar Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
24 Burak Coşkun Gazi Üniversitesi Makine Mühendisliği
25 Burak Doruk Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği
26 Burak Etli Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği
27 Burak Kaya Mersin Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği
28 Burak Salim Aksoy İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
29 Burak Sami Uzun Erciyes Üniversitesi Makine Mühendisliği
30 Buse Çağlıoğlu Hacettepe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
31 Can Berk Karaş Başkent Üniversitesi Makine Mühendisliği
32 Can Demir Kastamonu Üniversitesi Makine Mühendisliği
33 Ceren Arı Amasya Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği
34 Cezmi Erdör Başkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
35 Çağatay Atmaca Konya Teknik Bilimler MYO Elektronik Teknolojisi
36 Çağatay Çiçek Başkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
37 Çetin Ayık Ted Üniversitesi Makine Mühendisliği
38 Deniz Çağla Arslan Gazi Üniversitesi Metalurji Ve Malzeme Mühendisliği
39 Doğukan Çetin Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Makine Mühendisliği
40 Duygu Ünal Aksaray Üniversitesi İş Sağlığı Ve Güvenliği
41 Ebru Ada Süleyman Demirel Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
42 Ebru Arı Başkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
43 Ecem Yardımcı Orta Doğu Teknik Üniversitesi Metalurji Ve Malzeme Mühendisliği
44 Ecenaz Özalp Ted Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği
45 Eda Yavru Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Metalurji Ve Malzeme Mühendisliği
46 Emrah Özden Amasya Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği
47 Emre Ahi Anadolu Üniversitesi Mekatronik
48 Eren Uzel Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Makine
49 Erkan Safran İskenderun Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği
50 Ertuğrul Şahbaz Fırat Üniversitesi Makine Mühendisliği
51 Esra Sucuoğlu Erciyes Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
52 Fatih Erdoğan Eskişehir Osmangazi Üniversitesi MYO Makine
53 Fatma Gizem Gündüzöz Eskişehir Teknik Üniversitesi İstatistik
54 Fatma Ünal Aksaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
55 Ferudun Çelik Aksaray Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
56 Fethullah Çağlı Konya Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği
57 Furkan Batuhan Can Aksaray Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği
58 Furkan Tolga Güleryüz Süleyman Demirel Üniversitesi Makine Mühendisliği
59 Furkan Yıldız Cumhuriyet Üniversitesi Makine Mühendisliği
60 Gizem Sultan Kür Balıkesir Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
61 Gökhan Aytimur Fırat Üniversitesi Makine Mühendisliği(%30 İngilizce)
62 Gökhan İlgen Necmettin Erbakan Üniversitesi Makine Mühendisliği
63 Hasan Alp Tekalp Quinnipiac University Makine Mühendisliği
64 Hasan Hüseyin Erdoğan Başkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
65 Hayri İyigün Kırıkkale Üniversitesi Metalurji Ve Malzeme Mühendisliği
66 Hazal Buket Murat Bülent Ecevit Üniversitesi Makine Mühendisliği
67 Hazel Bilici Necmettin Erbakan Üniversitesi Metalurji Ve Malzeme Mühendisliği
68 Hilal Selçuk Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
69 Hilmican Öztürk Konya Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği
70 Hülya Bağdu Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği
71 Ismaila Trawally Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Makine Mühendisliği
72 İbrahim Said Yalınkılıç Gazi Üniversitesi Makine Mühendisliği
73 İbrahim Uzmay Kırıkkale Üniversitesi Makine
74 İhsan Kaan Karaömer Abdullah Gül Üniversitesi Makine Mühendisliği
75 İlay Bilge Bal Atılım Üniversitesi Enerji Sistemleri Mühendisliği
76 İlker Hanay Dumlupinar Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği
77 İrem Atik Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği
78 İrem Dicle Özalp Ted Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği
79 İrem Güler Yalova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
80 İsa Gül Bülent Ecevit Üniversitesi Makine Mühendisliği
81 İzgi Kemiksizoğlu Gazi Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı
82 Kaan Berk Bulut Hacettepe Üniversitesi Kimya Mühendisliği
83 Kemal Demirdilek Çankaya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
84 Kerem Ercan Nişantaşı Üniversitesi Uçak Gövde Motor Bakımı
85 Kübra Tuğçe Çopur Hacettepe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
86 Kübra Yazıcı Gazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
87 Kürşat Konukpay Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği
88 Mazhar Çetinkaya Çankaya Üniversitesi Makine Mühendisliği
89 Mehmet Arif Dinçer Çankaya Üniversitesi Makine Mühendisliği
90 Mehmet Gökmen Sevinçler İskenderun Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği
91 Melis Çetinkol Başkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
92 Meriç Can Biçici Kırıkkale Üniversitesi Makine Mühendisliği
93 Mert Gültekin Hacettepe Üniversitesi Endüstri Mühendisi
94 Mert Örs Konya Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği
95 Merve Canata Celal Bayar Üniversitesi Makine Mühendisliği
96 Mine Taşkın Adnan Menderes Üniversitesi İş Sağlığı Ve Güvenliği
97 Mirza Fatih Atcı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği
98 Muhammed Sezer Usta Çankaya Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği
99 Murat Bayram Manisa Celal Bayar Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği
100 Mustafa Okay Olcan Mersin Üniversitesi Makine Mühendisliği
101 Muzaffer Mert Özgür Konya Teknik Üniversitesi Elektrik
102 Mücahit Alkaç Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Makine
103 Mümin Semercioğlu Çankaya Üniversitesi Makine Mühendisliği
104 Necati Kaya Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Makine Mühendisliği
105 Nihansu Zengin Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
106 Nisa Name Akalın Türk Hava Kurumu Üniversitesi Makine Mühendisliği
107 Nurdan Kutlubay Akdeniz Üniversitesi Makine Mühendisliği
108 Nuri Berkay Kurt Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliği
109 Nuri Özkan Selçuk Üniversitesi Makine Mühendisliği
110 Oğulcan Oktay Kırıkkale Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
111 Oğulcan Toraman Hacettepe Üniversitesi Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi(Kojenerasyon)
112 Oğuz Akçınar Çankaya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
113 Onur Can Vanlı Eskişehir Teknik Üniversitesi Makina Resim Ve Konstrüksiyon
114 Onur Kağan Yılmaz Türk Hava Kurumu Üniversitesi Makine Mühendisliği
115 Ömer Çölgeçen Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği
116 Ömer Faruk Çörek Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
117 Ömer Nurettin Doğan Konya Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği
118 Sanem Çakır Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
119 Satılmış Şahin Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği
120 Sefa Özdemir Konya Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği
121 Sefa Uzuner Bülent Ecevit Üniversitesi Makine Mühendisliği
122 Sefa Yılmaz Aksaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
123 Sena Nur Çınar Karabük Üniversitesi İş Sağlığı Ve Güvenliği
124 Süleyman Can Gündüz Selçuk Üniversitesi Makine Mühendisliği
125 Süleyman Kaan Türkyılmaz Uşak Üniversitesi Makine Mühendisliği
126 Şevval Selin Akyol Çankaya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
127 Şuheyda Akbay Uludağ Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
128 Taha Faik Yılmaz Balıkesir Üniversitesi Makine Mühendisliği
129 Taha Süreyya Özgü Türk Hava Kurumu Üniversitesi Makine Mühendisliği
130 Taner Berk Güleç Selçuk Üniversitesi Makine Mühendisliği
131 Tuncay Emre Efe Dokuz Eylül Üniversitesi Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği
132 Uğurcan Büyüktanır Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği
133 Umut Eldemir Konya Selçuk Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği
134 Utku Kerem Ayerden Gazi Üniversitesi İmalat Mühendisliği
135 Ümit Baran Köksal Başkent Üniversitesi Makine Mühendisliği
136 Yakup Mutlu Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Makine
137 Yunus Emre Ural Türk Hava Kurumu Üniversitesi Makine Mühendisliği
138 Zehra Baytar Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mülkiyet Koruma Bölümü